архітектура

ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК 2015LS

 

Місце розташування: м.Чернівці, Україна

Рік проектування: 2020

Архітектори: Нуцу Шіман, Наталія Томка

 

 

 

Ділянка для проектування знаходиться на околицях міста Чернівці.
Будинок ми розташували на північній стороні ділянки і обмежили вхідну зону глухим фасадом, таким чинок будинок наче відвертається від дороги та сусідів. При цьому більша частина ділянки відкрита південному сонцю, де знаходиться приватний внутрішній двір та крита тераса.

 

В об’ємі будинку розташований стандартний набір приміщень: вітальня з кухнею, їдальнею, кабінет (він же гостьова спальня),дві дитячі кімнати, майстер-спальня та ряд технічних приміщень з гаражем.

Особливістю планування цього будинку є друге світло з суцільним заскленням, яке дозволяє світлу проходити через весь спільний простір та розмиває межі між внутрішнім і зовнішнім.  

 

Архетипічний об’єм будинку з двоскатним дахом, фронтоном та масивним димарем, що нагадує дитячий малюнок, доповнений сучасними горизонтальними об'ємами та великими панорамними вікнами.

 

Діалог між традиційним і сучасним також забезпечують оздоблювальні матеріали будинку. Вічні, надійні матеріали — червона цегла та фальцева покрівля контрастують з гладкими та легкими поверхнями, білою штукатуркою та склом. Білий пояс першого поверху, що перетинає увесь будинок, підкреслює його єдність і цілісність.

 

Фасади. Перетин 

Макет. Масштаб 1:100

БІЛЬШЕ ПРОЕКТІВ